Новини міста

Відбулися і змагання з волейболу пам’яті вчителя фізичної культури Олександра Кулика

кулик_copy

Весняні канікули для педагогів – це час не тільки звітів, атестацій, конкурсів,  а й спортивних змагань.

Так протягом двох днів (03-04 квітня) у спортивних залах ЗОШ № 6 проходив традиційний  турнір з волейболу серед учительських колективів шкіл  міста пам’яті вчителя фізичної культури Олександра Кулика.

гра

Сьогодні більшість учителів фізичної культури міста та поза його межами, спортсменів – це вихованці  Олександра Кулика. То ж недаремно змагання на знак вшанування його пам’яті  у ЗОШ № 6 вже стали традиційними.

У турнірі взяли участь педагогічні колективи шкіл № 4,№5,№6,№7,№8, гімназії, НВК «Школи №1- колегіуму» та тренерів ДЮСШ управління освіти. Усі спортивні поєдинки пройшли в цікавій та безкомпромісній боротьбі. Волейболісти показали високий технічний  рівень.

6 irjkf

У фіналі зійшлися дві найсильніші команди :ЗОШ № 6 та тренерів ДЮСШ. У  результаті  перемогу здобули педагоги ЗОШ № 6, другу сходинку посіли тренери ДЮСШ, почесну третю – вчителі ЗОШ № 7.

Даний захід засвідчив , що педагоги міста не тільки мають хорошу фахову підготовку, а й знаходяться у відповідній  спортивній формі.

Турнір відбувся за підтримки міської профспілкової організації працівників освіти, міського ЦФЗН «Спорт для всіх» СОКу «Шахтар», підприємців міста В.М. Попівчака та О.З.Каптора.

Довідково. Олександр Григорович народився 26 червня 1954 року в місті Володимир -Волинському. З 1961 року проживав у Нововолинську. З дитячих років захоплювався волейболом, займався у ДЮСШ у Марата Тимофійовича Басуна.

Після закінчення школи служив в Угорщині артилеристом, згодом навчався у педагогічному інституті імені Лесі Українки, де здобув фах учителя фізичної культури.

Працюючи у ЗОШ № 2, отримав відзнаку – нагрудний знак «Відмінник освіти України» за зразкові спортивні майданчики, які зайняли І місце у Всеукраїнському конкурсі.

Із 1984 року працював вчителем фізичної культури вищої категорії у ЗОШ №5, отримав звання «старший учитель», а з 1993 року – «учитель- методист» ЗОШ № 6. Був нагороджений нагрудним знаком «Василя Сухомлинського».

Із 1995 року працював завідувачем шкільного басейну.  Учитель із перших днів заснування школи № 6 трудився над збагаченням її матеріальної бази та  займався підготовкою майбутніх спортсменів. Найголовнішим його життєвим кредом були слова: «Щоб не сталося, потрібно пам’ятати, що добрих людей на світі все одно більше».

Івановський  Р.В. , учитель ЗОШ № 6.

http://novovolynsk-rada.gov.ua