Новини партнерів

Гранти на відкриття бізнесу в Одеській області

grants-writing(1)

БФ «Карітас Одесса УГКЦ» запрошує внутрішньо переміщених осіб і місцеве населення Одеси, Білгород-Дністровського та Ізмаїлу прийняти участь у проекті «Тривалий економічний підйом для миру». Проект спрямовано допомогти переселенцям та місцевому населенню розпочати і розвинути власний бізнес, покращити рівень свого життя і економічний стан Одеської області.

Проект передбачає проведення 7 бізнес-інкубаторів (для бажаючих розпочати свій бізнес) та 7 бізнес-акселераторів (для існуючих підприємців) та фінансування загальною суммою 3 890 000 гривень.

ХТО МОЖЕ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ?

Місцеве населення та переселенці, які проживають в Одесі, Білгород-Дністровському та Ізмаїлі, віком 18-60 років.

ЩО ТАКЕ “БІЗНЕС-ІНКУБАТОР” і ”БІЗНЕС-АКСЕЛЕРАТОР”?

Бізнес-інкубатор – це тренінгова программа для підприємців-початківців, спрямована на надання загальних знань з відкриття та ведення бізнесу. Основними темами, що розглядатимуться, є:

  • Основи планування та створення бізнес-плану.
  • Правові аспекти бізнесу та бухгалтерського обліку. Створення особистого фінансового плану.
  • Маркетинг та робота з клієнтами. Збут. Торгівля через Інтернет.
  • Управління персоналом.Мотивація працівників.

Бізнес-акселератор – це тренінгова програма для існуючих підприємців, спрямована на розширення знанань підприємця та подальший розвиток його бізнесу. Тренінги включають індивідуальні заняття з експертами, щоб задовольнити конкретні потреби кожного підприємця. Перевага надається підприємцям наступних сфер бізнесу:

  • ІТ/торгівля через Інтернет;
  • некомерційні соціальні підприємства;
  • туризм;
  • сільське господарство.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ФІНАНСУВАННЯ?

Після проходження програм навчання відбувається захист бізнес-плану перед незалежною комісією. Кращі проекти, які мають соціальну складову та відповідають принципах захисту довкілля, будуть фінансовані грантами у розмірі:

  • до 30000 гривень на відкриття бізнесу (для підприємців початківців);
  • до 80000 гривень на розвиток бізнесу (для існуючих підприємців).

Термін дії проекту – 30 листопада 2019 року.

Перша программа бізнес-інкубатору відбудеться у травні 2017 року, бізнес-акселератору – у вересні 2017 року. Онлайн-заявки на участь приймаються постійно .

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ?

Бажаючі розпочати свій бізнес повинні подати заявку на участь у проекті, заповнивши анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/daZzj6ECCA5c8T5C2

Підприємці, які бажають розвинути свій бізнес, повинні заповнити наступну онлайн-форму: https://goo.gl/forms/lpdKvEbGdmDaZ7ht1

Долучайтеся до нас в соц.мережах:

fb.com/tepmcaritas

vk.com/tepmcaritas

http://gurt.org.ua