Новини партнерів

Конкурс проектів «Дійсно разом 3.0»

Карпатський-фонд1

ГО «Карпатська фундація» (Карпатський фонд) та Карпатський фонд – Словаччина за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці Slovak Aid оголошують конкурс проектів для місцевих молодіжних неурядових організацій та організацій, що працюють для молоді в чотирьох областях України (Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська та Чернівецька області). Дедлайн – 10 червня 2017 р.

Мета конкурсу: підвищення активної участі громадян у державному управлінні та підтримка громадської участі, зокрема за допомогою заснування і поновлення діяльності громадських рад на цільовій території.

Завдання конкурсу:

  1. Пряме залучення громадян, зокрема молодих людей, до процесу планування, підготовки та реалізації проектів з розвитку у цільових регіонах України;
  2. Налагодження партнерських відносин з місцевим самоврядуванням, зокрема шляхом створення та поновлення діяльності громадських рад;
  3. Зміцнення спроможності місцевих молодих активістів, що залучені до розвитку громад в цільових регіонах України;
  4. Зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування шляхом співпраці з громадянським суспільством;
  5. Мобілізація молодих активістів з метою транс-кордонної співпраці і вирішення місцевих проблем в Україні;
  6. Представлення результатів проекту, налагодження партнерських відносин та забезпечення їх сталості.

Територія реалізації проекту: села, СМТ та міста (з населенням до 50000 мешканців) Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей.

Тематика проекту

В межах конкурсу будуть підтримані проекти, ініційовані молодіжними організаціями або організаціями, що працюють з молоддю, та спрямовані на вирішення конкретних потреб громад, в яких створені (знаходяться в стадії створення) громадські ради при органі місцевого самоврядування.  Ініціативи можуть реалізовуватися у  економічній, соціальній та екологічній сферах і повинні базуватися  на принципах партнерства, участі громадян у прийнятті рішень, а також вести до чітких і сталих результатів.

Хто може отримати грант?

У рамках програми надаються гранти офіційно зареєстрованим місцевим молодіжним НУО та організаціям, що працюють для молоді у громадах, де створені або знаходяться на етапі створення громадські ради при органах місцевого самоврядування, на географічній території Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької.

Загальнонаціональні та міжнародні організації не можуть бути набувачами допомоги чи отримувачами гранту.

Організація, що звертається за грантом, повинна мати підтверджений позитивний досвід реалізації проектів у сфері місцевого розвитку (для підтвердження досвіду заявник має заповнити відповідну секцію у аплікаційній формі).

Організація-заявник повинна бути офіційно зареєстрованою неприбутковою організацією (довідка за формою 4 ОПП або 5 ОПП ознака неприбутковості 0005 або 0006).

Тривалість проекту не може перевищувати 8 місяців з дня підписання угоди про надання гранту.

Як подавати заявки-проекти на отримання гранту

Заповнена аплікаційна форма та бюджет проекту надсилаються до офісу Карпатського фонду в м.Ужгороді. Проекти надсилаються в електронному вигляді на електронну пошту координатора проекту Наталії Белей nataliya.beley@cfoundation.org та один екземпляр надсилається у друкованому вигляді разом із додатками звичайною поштою на адресу Карпатського фонду – 88 000, м.Ужгород, пров. Шевченка 21, офіс 1.

Заявки приймаються із 10 квітня 2017 року по 10 червня 2017 року.

Результати конкурсу буде оголошено до 10 липня 2017 року.

Угоди про надання гранту буде підписано до 1 серпня 2017 року.

Додаткова інформація за посиланням на сайт Карпатського фонду.

http://gurt.org.ua