Новини міста

У загальноосвітній школі №3 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого в АТО Героя

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Сьогодні, 25 квітня, на фасаді  загальноосвітньої школи №3 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого у зоні АТО військовослужбовця – Богдана Корнелюка. У стінах цього навчального закладу Богдан здобував освіту, тож  його добре пам’ятають як нинішні старшокласники, так і вчителі.    Він став у ряд  ще з двома випускниками цієї школи: Володимиром Пушкаруком і Олександром Свинчуком, котрі віддали свої життя за такий жаданий для кожного з нас мир.

P4250053

 

Під час заходу звучали зворушливі слова та  спогади про Богдана. З уст школярів линули поетичні рядки, в яких оспівувався подвиг наших патріотів.

 

Керуюча справами виконкому Вікторія Магдисюк, директор ЗОШ №3, депутат міської ради Юрій Мороз закликали юнаків і дівчат свято берегти пам’ять Героїв, рівнятися на  їхній подвиг.

P4250031

 

 

P4250032

P4250033

P4250036

P4250037

 

Настоятель Хресто – Воздвиженського храму отець Віталій Голян  здійснив чин освячення меморіальної дошки.

P4250030

Життя  Богдана обірвалося у 22 – річному віці  біля Станиці Луганської.  11 січня цього року військовослужбовець отримав смертельне поранення від кулі снайпера. Богдан Корнелюк нагороджений орденом«За мужність» III ступеня (посмертно).

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв”язків з громадськістю міськвиконкому

novovolynsk-rada.gov.ua