Новини проекту

У Нововолинську відзначили Всесвітній День Землі 2017

і

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.
Нововолинськ уже вкотре не лишився осторонь цього екологічного свята. Активність проявили освітні заклади міста підготувавши цікаві програми та дійства. Все розпочалося у ЗОШ №7 де присутні спостерігали цікавий мультфільм та театральну виставу.
Учні ЗОШ №2 підійшли креативно до проблематики збереження екології нашої планети, та передали свої почуття у вигляді вистави. Діти зобразили картину землі через 20 років: безводні пустелі, важке повітря та хворі люди, все це чекає людство, якщо вчасно не зупинитися. Приємно, що учні розуміють сутність проблематики та обіцяють працювати на збереження довкілля.
Викладачі Колегіуму провели виховну годину де закликали берегти дерева і провели селфі-флешмоб.
У ЗОШ №4 відбувся брейн ринг серед учнів молодших класів. Незважаючи на вік діти показали свою обізнаність у проблемах збереження навколишнього середовища.
Завершилася святкова програма у ЗОШ №5, де майже годину йшла тематична театральна вистава.
Команда проекту «Перший крок у переході на відновлювані джерела енергії у місті Нововолинську», що фінансується Європейським Союзом приєдналася до святкування і вручила усім активним учасникам солодкі подарунки.