Новини партнерів

Конкурс проектів від проекту «Реформа ВІЛ-послуг у дії»

6778787878

Проект USAID Реформа ВІЛ-послуг у дії (Проект) запрошує подати заявки на отримання гранту «Збір даних для розрахунку тарифу подушної оплати». Дедлайн – 12 травня 2017 р.

Очікуються заявки від партнерів, які відповідають вимогам та готові виконати такі завдання:

• Завдання 1.0 – отримання й узагальнення даних з форми 20 «Звіт лікувально-профілактичного закладу за 20__ рік»;

• Завдання 2.0 – отримання детальних даних останнього перепису населення України;

• Завдання 3.0 – отримання даних із закладів з розрахованими тарифними ставками на послуги;

• Завдання 4.0 –  отримання даних для розрахунку загального бюджету закладу ПМСД;

• Завдання 5.0 – отримання та узагальнення даних Полтавського району.

Ліміт бюджету для данного Гранту з фіксованою сумою – 25,000.00 доларів США. Фінансування надається у місцевій валюті.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять  незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, університети, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту.

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Детальна інформація щодо критеріїв відповідності організацій, завдань, процесу та критеріїв оцінювання міститься у Оголошенні про конкурс (RFA_2017-20_Capitation Rate Development_fin)

Зацікавлені організації, що є відповідними для участі у конкурсі, мають укомплектувати Заявку та бюджет. Форма заявки, шаблон бюджету та інструкція для заявника містяться в архіві Application package. У випадку складнощів при завантаженні, надсилайте, будь ласка, запит за адресою  grant@hss-share.net.ua

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу grant@hss-share.net.uaдо 11 травня, 2017 року включно. Відповіді на питання будуть надіслани всім учасникам до 12 травня, 2017 року.

Інформаційний семінар / вебінар пройде 11 травня 2017 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти grant@hss-share.net.ua до 15-00, 10 травняня 2017 року.

Заявки приймаються до 23:59 21 травня, 2017 року.