Новини міста

Як відзначатимуть 8 і 9 травня у Нововолинську

1remember_0

Сьогодні перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський провів робочу нараду з питань  підготовки та проведення у 2017 році заходів з відзначення в місті Дня пам’яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учасниками засідання були керівники окремих служб та структурних підрозділів міськвиконкому, Нововолинського відділу поліції, міської організації ветеранів війни та праці.

З нагоди знакової дати 5 травня о 14.00 год. у малому залі Палацу культури відбудеться тематична година «Уклін живим – загиблим слава». 8 травня ветерани здійснять поїздку місцями бойової слави, відвідають могилу невідомому солдату у с. Космівка, вшанують пам’ять загиблих воїнів-прикордонників  у с. Бортнів. 9 травня об 11.00 год. відбудеться покладання квітів до меморіальної стели «Слава Україні! Героям – слава!», пам’ятних знаків «Воїну-захиснику-слава!» та воїнам другого укріпрайону.

Окрім цього, у навчальних закладах міста пройдуть тематичні уроки, виховні години, круглі столи, інші заходи, присвячені 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другої світової війни, відбудуться зустрічі учнівської та студентської молоді з ветеранами.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв”язків з громадськістю міськвиконкому.

novovolynsk-rada.gov.ua