Новини енергоефективності

В Україні випустили нову модель енергоефективного трамвая з світлодіодним освітленням

7559

Зареєстрована в Одесі компанія “Татра-Південь” представила трьохсекційний енергоефективний трамвай К1М6 із світлодіодним освітленням.

До виготовлення нової моделі вагону були залучені близько 250 українських постачальників комплектуючих, передає EcoTown.com.ua..

Трамвай К1М6 поєднує новітні енергоефективні технологічні рішення конструкторського бюро та оригінальний вигляд, розробкою якого займалася команда українських дизайнерів, пояснюють у «Татра-Південь».

«Модель адаптована до умов експлуатації з різним станом контактної мережі і рейкових шляхів, а ходові візки нової конструкції обладнані двоступінчастим підвішуванням, що забезпечує плавність ходу і низький шумовий рівень, – зауважують в компанії. – Широкі подвійні двері завдяки адресному управлінню дозволяють здійснювати швидку посадку і висадку пасажирів, великі вікна забезпечують хорошу освітленість і панорамний огляд, а просторий салон створює максимально комфортні умови: вагон обладнаний ергономічними кріслами для сидіння, місцем для розміщення людей з обмеженою мобільністю, світлодіодною системою освітлення, кондиціонером, сучасною системою інформування пасажирів та wi-fi».