Новини міста

Поєднала вишиванка

IMG_9176

Сьогодні, 18 травня, відзначають унікальне свято – День вишиванки. Українська вишиванка – національна святиня, яка символізує собою і несе духовне багатство та високу національну мудрість. Це – генетичний код нашої нації, наша історія, наше обличчя, ідеологічна зброя українців, яка не знає кордонів підтверджуючи самобутність і унікальність нашої великої нації.

За багатовікову історію українського народу вишиванка стала одним із головних символів України, культурним способом об’єднання та самоідентифікації, фактором який об’єднує минуле, сучасне та майбутнє українського народу. Це свято неприкріплене до історичних чи релігійних подій. Єдине, що може зробити кожний свідомий українець у цей день, – це одягнути вишиванку, показавши усьому світові свою любов та приналежність до великої, сильної Української Держави.

Цього дня свою патріотичну позицію продемонстрували  і працівники державних  установ, підприємств та організацій Нововолинська, який прийшли на роботу  і навчанняу вишиванках, повідомляє novovolynsk-rada.gov.ua

IMG 1788 copy

IMG 9211

Изображение 005 copy copy

IMG 1806

Без имени-1

Без имени-2 copy

IMG 3059