Новини партнерів

Угода мерів-Схід 2: перший тренінг для українських підписантів

cm2_3
11 травня 2017 року у Львові стартував 2-х денний тренінг для міст-підписантів Угоди мерів на тему: «Розробка Плану дій зі сталого енергетичного розвитку і клімату як заставу виконання зобов’язань Угоди Мерів», повідомляє Асоціація «Енергоефективні міста України».

Тренінг розпочався з привітального слова Керівника Асоціації «Енергоефективні міста України», Андрія Кирчіва і Національного експерта Проекту ЄС «Угода мерів – Схід», Оксани Кисіль.

25 нових міст-підписантів ознайомилися з проектом «Угода мерів – Схід» і його діяльністю в Україні. Разом з Координатором з розвитку потенціалу, Іриною Городиською, і Національним експертом в Україні, Оксаною Кисіль, учасники розглянули доступні інструменти і документи для розробки Плану дій зі сталого енергетичного розвитку і клімату, розібрали його структуру.

Від експерта з енергоефективності, Олени Клак, і технічного експерта, Олександра Дея, представники міст дізналися, як правильно збирати дані для розробки базового кадастру викидів, розібрали кращі практики енергоефективних заходів та навчилися самостійно їх планувати.