Новини партнерів

Команда CoM-DeP запрошує до Славутича!

slav7

23-24 травня 2017 програма Європейської Комісії «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) планує проведення виїзного інформаційного семінару з практичних аспектів реалізації проектів в сфері термомодернізації будівель в місті Славутич (Київська область).

Захід присвячений демонстраційному проекту комплексної термомодернізації 2-х бюджетних будівель, а саме Школи № 2 і Дитячого садка № 1. Реалізація проекту знизить споживання енергії в даних закладах на 44,62%, а викиди СО2 – на 33,91%, це дозволить Славутич щорічно економити більш 1.000.000 гривень на оплату енергоносіїв в даних бюджетних будівлях. Крім прямих економічних вигод, втілення запланованих заходів значно поліпшить умови перебування персоналу та навчання, а також продовжить можливий термін експлуатації цих бюджетних будівель на десятки років.

Заходи реалізуються в рамках пілотного проекту «Реалізація Плану дій зі сталого енергетичного розвитку м. Славутич – проведення термомодернізації 2-х об’єктів бюджетної сфери», що фінансується Європейським Союзом в рамках Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти”.