Новини міста

У Нововолинському музеї відбувся День відкритих дверей

IMG_3076

Сьогодні відзначають Міжнародний день музеїв.  Уже 19 років у Нововолинську діє міський історичний музей. З нагоди свята  відбулася низка заходів, які розпочалися урочистостями. На них завітали представники міської влади, художники, майстри народного мистецтва.

-Приємно, що у Нововолинську є такий духовний осередок, який гуртує поціновувачів   історичної спадщини нашого міста   та об’єднує багатьох творчих   людей, – відзначила начальник відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв»язків з громадськістю міськвиконкому Світлана Груй. -Тут поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.

Багато теплих слів звучало на адресу першого керівника музею Надії Войтюк . А сьогодні славні традиції продовжує молода команда у складі  нинішнього директора Тетяни Марценюк та зберігача фондів-організатора екскурсій Ірини Ромашко, котрі поповнюють  музейну справу, проводять пошукову роботу, відкривають нові імена рідного міста.IMG 3075

Усі бажаючі сьогодні мали можливість зробити фото з улюбленим експонатом. На завершення провели вікторину «Чи знаєш ти своє місто?».

Світлана Груй, начальник відділу з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМі та зв”язків з громадськістю.

novovolynsk-rada.gov.ua