Новини партнерів

Мікро-гранти з підтримки самозайнятості для ВПО

Mercy-Corps

Міжнародна організація «Mercy Corps» (Корпус милосердя) надає мікро гранти в сумі 500 USD внутрішньо переміщеним особам (ВПО), членам сімей приймаючих ВПО і жителям прифронтових міст та сіл для підтримки самозайнятості та розвитку мікропідприємництва. Дедлайн – 31 травня 2017 р.

Як отримати допомогу?

Для участі необхідно надіслати заявку, після чого їх запросять на безкоштовний тренінг з написання бізнес-плану в своєму або прилеглому районі. Після тренінгу в учасників програми буде 1-2 тижні для написання бізнес-плану та презентації його представникам Mercy Corps. У цей час вони можуть безкоштовно звернутися до фахівців Mercy Corps для допомоги в написанні плану. Кожен план буде оцінено експертною комісією і рішення про видачу буде прийнято на основі цієї оцінки.

Для кого допомога?
Допомога надається внутрішньо переміщеним особам, членам приймаючих сімей, жителям прифронтових міст і сел.

Способи подачі заявки:
Онлайн заявка за адресою: https://enketo.ona.io/x/#YzfW .

Також можна написати на адресу vrudenko@mercycorps.org щоб отримати анкету через електронну пошту.

Контакти для довідок:
Руденко Василь Іванович (vrudenko@mercycorps.org), +380959315467

Дедлайн: до 31.05.2017

Джерело

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

http://gurt.org.ua