Новини партнерів

Грант від Urban Space 100

1461852734-Urban_Space_100_1-e1461928414556

З 15 червня по 15 липня 2017 року триває подача заявок на гранти. Свої ідеї автори можуть подавати на розгляд з будь-якого куточка України. Головне – реалізувати проект у Івано-Франківську.

Ґрантова програма від громадського ресторану UrbanSpace 100 спрямована на підтримку некомерційних проектів з розвитку Івано-Франківська.

Подаватися можуть некомерційні проекти, заповнені за формою, та які мають конкретний результат та цілі. Структура та етапи реалізації проекту мають бути чітко прописані у заявці. Тематика може бути різною, проте всі проекти повинні бути спрямовані на розвиток міського середовища та реалізовані в м. Івано-Франківськ. До заявки обов’язково додається відеозвернення(до 3 хв.),де автор презентує проект у довільній формі. Це – можливість звернутися до усіх учасників UrbanSpace 100 та коротко розкрити суть проекту.

Для отримання фінансування заявку необхідно подати через одного із засновників, який винесе вашу ідею на розгляд http://urbanspace.if.ua/uk#top

Рішення щодо підтримки проектів приймають співзасновники ресторану на щоквартальних загальних зборах.

Якщо ви надіслали запит учаснику і не отримали відповідь або отримали негативну відповідь, ви можете звертатися до інших. Будьте зацікавлені знайти прихильника вашої ідеї серед одного із засновників ресторану і переконати його подати ваш проект на голосування.

Надішліть документи учаснику з поміткою “Проектна заявка UrbanSpace 100”

https://goo.gl/8gRrGm

Ознайомитися з правилами детальніше можна на нашому сайті:

http://urbanspace.if.ua/uk/get_grant#top

Додаткові питання за адресою: urbanspaceprogram@gmail.com

gurt.org.ua