Новини енергоефективності

На Херсонщині запустили першу чергу нової 70-ти мегаватної вітроелектростанції

1 (2)

29 вересня в Херсонській області відкрили першу чергу Новотроїцької вітроелектростанції. Станція матиме загальну потужність майже 70 МВт і увійде до трійки найбільших та найпотужніших в Україні.

Як повідомляє Держенергоефективності, вітроенергетичні установки для станції вироблені данською компанією «Vestas». Цей проект спільно реалізували компанія «Віндкрафт Таврія» та Укргазбанк.

«Запуск чергового «зеленого» проекту доводить, що інвестори активізувалися й зацікавлені вкладати кошти у встановлення електростанцій з відновлюваних джерел енергії», – зауважив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Останнім часом відновлювана енергетика України демонструє стрімкий розвиток. У 2016 році введено 121 МВт «зелених» потужностей, що в 4 рази перевищує показники 2015 року. Лише за 7 місяців 2017 року встановлено 166,1 МВт, що більше ніж за увесь минулий рік. Однією з лідерів у цій галузі серед областей є Херсонщина. Станом на 1 серпня 2017 року в Херсонській області налічували 23 об’єкти ВДЕ. Зокрема, 18 сонячних електростанцій потужністю 68,4 МВт та 4 вітроелектростанції загальною потужністю майже 34 МВт