Новини проекту

“Energy day 2017” у Нововолинську

енержі

20 жовтня біля ЗОШ №4 пройшов Energy Day в рамках проекту «Перший крок для переходу на використання відновних джерел енергії у Нововолинську».

Розпочалося все з урочистого відкриття інсталяції «Я люблю Нововолинськ», яку презентували заступник міського голови Олександр Громик та начальник управління економічної політики та інвестицій Василь Мигас. Відтепер усі охочі мешканці міста зможуть зробити гарні фото на фоні цієї інсталяції.

Мабуть, найбільш довгоочікуваною для жителів міста була акція збору використаних батарейок на солодощі. З самого початку утворилася велика черга. Люди приносили відпрацьовані батарейки, які збирали протягом року. Найактивніші виходили з цілими ящиками солодощів. Загалом зібрали 350 кг відпрацьованих батарейок, тим самим зберегли від забруднення більше пяти міліонів літрів води.

Паралельно проводилися вікторини для усіх учасників свята. Ті, хто вірно відповідав на питання з енергозбереження отримували дорогоцінні подарунки – світлодіодні енергоефективні лампи. Приємно, що на всі питання були почуті відповіді.

Після цього діти вже зайняли свої квадрати для того, аби взяти участь у конкурсі малюнків на асфальті на тему енергозбереження. Здивувало, що діти неабияк обізнані у цій сфері, і змогли створити багато тематичних малюнків: лампочки, вітряки, сонячні батареї, утилізація, цілі комплексні системи. Після проведення оцінювання було обрано більше 10 переможці, які були нагородженні цінними подарунками для дозвілля та відпочинку.