Новини партнерів

Грант на юридичний супровід цільових груп

4f9fc819399956af6d2965b6ee1d8ad5

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошують відкритий конкурс проектів. Дедлайн подання заявок – 31 грудня 2017 року, 17:00.

Конкурс оголошується в рамках Запиту України до Глобального фонду на фінансування програми з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у 2018–2020, у відповідності до рішення засідання  Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу від 18 травня 2017 р.

Пріоритетами конкурсу є досягнення  Цілей:

  • Налагодження дієвого та ефективного  механізму юридичного захисту прав осіб, віднесених до цільової групи.
  • Створення успішних стратегічних прецедентів юридичного захисту прав осіб, віднесених до цільової групи.
  • Ефективна комунікація та взаємодія з організаціями спільнот, що представляють інтереси цільової групи, у питаннях надання правової допомоги по стратегічних справах/кейсах.
  • Зменшення випадків порушень прав осіб, віднесених до цільової групи, зменшення рівня стигми та дискримінації до цільової групи з боку представників органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів (національної поліції, прокуратури,  пенітенціарних закладів), представників ЗМІ та суспільства.
  • Проведення правової експертизи чинного законодавства України у сфері забезпечення та дотримання прав осіб, віднесених до цільової групи розробка змін та доповнень до відповідних нормативно-правових актів України.

Термін реалізації проектів – з 1.02.2018 р. до 31.12.2018 року.

Документи за посиланням: http://network.org.ua/contests/bo-vseukrayinska-merezha-lyudej-yaki-zhyvut-z-vil-snid-ta-mbf-alyans-gromadskogo-zdorov-ya-ogoloshuyut-vidkrytyj-konkurs-proektiv/

Контакти

БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» (044) 467-75-67

https://www.facebook.com/All.Ukrainian.Network.of.PLWH

gurt.org.ua