Новини енергоефективності

В Україні запускають виробництво біорозкладної агроплівки

27535522_10156998194214008_292319967_o

Випуск біорозкладної агроплівки стартує на заводі IMMER Ukrplastic в Україні на початку 2018 року.

Біорозкладна плівка для мульчування ґрунту призначена для застосування в органічному і традиційному землеробстві для вирощування овочевих та зернових культур. Вона повністю розкладається. Випробування показали відсутність видимих ​​залишків плівки в ґрунті через 6 місяців від початку укладання. За словами виробників біорозкладна плівка для мульчування підвищує врожайність культур, перешкоджаючи швидкому випаровуванню вологи з ґрунту і покращуючи мікроклімат в зоні посадок, що критично важливо в контексті мінливих агрокліматичних ресурсів країни. В органічному землеробстві агроплівка IMMER Group дозволяє підвищувати врожайність без використання ЗЗР, а також охороняє посіви від птахів. У звичайному виробництві агровиробники зможуть економити ресурси на зборі та утилізації агроплівки, яка не розкладається.

«Розроблена нами біорозкладна плівка є екологічним і ефективним рішенням, яке підвищує врожайність і сприяє кращому розвитку сільськогосподарських культур.  Ми впевнені, наша розробка стане гідним внеском у сталий розвиток аграрного виробництва», – розповідає президент IMMER Group Ірина Мірошник.
Фізичні параметри, товщина плівки і ширина рулонів підбираються індивідуально, залежно від сільськогосподарської культури та інших умов.

Довідково. IMMER Group – один з найбільших світових виробників гнучких пакувальних матеріалів, плівок і етикеток, що включає два виробництва: IMMER Ukrplastic і IMMER Digital, а також дизайн студію IMMER Design Studio.  IMMER Group використовує широкий спектр новітніх технологій.  Більше 20 років компанія забезпечує повний цикл виробництва гнучких пакувальних матеріалів.  Група підприємств входить в ТОП-15 європейських виробників галузі. Група є активним учасником Глобального Договору ООН, Глобальної ініціативи ООН щодо зниження продовольчих втрат і харчових відходів SAVE FOOD Initiative, ініціативи Responsible Care.

Джерело: ucab