Новини енергоефективності

Макдональдс повністю перейде на упаковку з вторсировини до 2025 року

1 (4)

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’sоголосила свої цілі щодо покращення упаковки та значного зниження відходів. Компанія планує на 100% перейти на упаковку з вторсировини та повністю переробляти тару у всіх ресторанах до 2025 року.

«Будучи найбільшою в світі ресторанною компанією, ми зобов’язані використовувати наші можливості на благо всіх, щоб започаткувати зміни, які матимуть суттєвий вплив у всьому світі, – сказала Франческа Дебіаз, головний постачальник McDonald’s. – Наші клієнти розповіли нам, що відходи упаковки є головною екологічною проблемою, з якою вони хотіли б звернутися до нас. Саме тому ми прагнемо використовувати менше упаковки та збільшити переробку цих матеріалів».

Макдональдс буде співпрацювати з провідними спеціалістами галузі, місцевими органами влади та екологічними асоціаціями, щоб покращити практику упаковки та переробки. Упаковка з перероблюваних матеріалів не має нести жодної загрози вирубуванню лісів. Зараз 50% упаковки McDonald’s виготовлені з відновлюваних, перероблених або сертифікованих джерел, а 64% упаковки на основі деревних волокон належать сертифікованим або переробленим джерелам. Крім того, приблизно 10% ресторанів McDonald’s по всьому світу переробляють упаковку.

Джерело: ecotown