Новини енергоефективності

Тесла збудувала в Китаї найбільшу в світі Supercharger-станцію для зарядки електромобілів

1 (3)

Відтепер у Китаї є три найбільші швидкісні зарядні станції для електромобілів. Нещодавно компанія Тесла відкрила в Пекіні, поряд з чотиризірковим готелем Arriva, Supercharger-станцію на 50 місць, повідомляє Electrek.

Минулого року мережа Supercharger зафіксувала рекордне зростання. 2018-й компанія почала вже з 20 новими станціями та однією швидкісною в Пекіні. Для підтримки зростання попиту на свої електромобілі в Китаї Тесла активно інвестує в зарядну інфраструктуру. Минулого року компанія відкрила дві Supercharger-станції на 50 електромобілів спочатку у Шанхаї, а за кілька місяців і в Пекіні. Тому нинішня швидкісна станція вже третя. Хоч зараз вона не пустує, але до повного завантаження ще далеко. У такі моменти станція повинна віддавати близько 3 МВт енергії – досить велике навантаження на електромережу.

За підсумками 2017 року у світі налічували 8250 стійок Supercharger на 1120 станціях. Tesla обіцяла подвоїти число своїх найпотужніших зарядок, однак не впоралася із цим завданням. Хоча динаміка зростання зарядної інфраструктури вражає. За підсумками 2018 року Tesla сподівається відкрити 18 тисяч Supercharger-станцій по всьому світу.

Джерело: ecotown