Новини енергоефективності

У Дніпрі побудують сонячну станцію потужністю 85МВт

15066813095057

У Дніпрі, біля житлового масиву Ігрень, побудують сонячну електростанцію потужністю 85 МВт.

Домовленість про зведення СЕС на околиці міста була досягнута на зустрічі міського голови Бориса Філатова з керівниками компанія MAIN Group Ukraine 25 жовтня, передає УНІАН.

“Це буде одна з найпотужніших сонячних електростанцій в Україні, – зазначив мер.- Під будівництво станції ми передаємо в оренду 175 га землі на двадцять п’ять років”.

За підрахунками фахівців, СЕС зможе забезпечити електроенергією близько 180 тис. домогосподарств – це кілька великих мікрорайонів.

За словами Бориса Філатова, необхідна документація для реалізації «сонячного» проекту вартістю майже 90 млн євро буде готова до кінця поточного року

За цей час Дніпровська міськрада своїм рішенням має виділити земельну ділянку.

за.

Будівництво СЕС розпочнеться у 2019 році. Реалізація проекту дозволить створити 200 нових робочих місць. До будівництва сонячної електростанції у Дніпрі інвестор планує залучити індійських партнерів.

Акціонером створеної у 2010 році компанії MAIN Group Ukraine є французька компанія Ribour Participations, головним власником – Ingeliance Group (Франція).

З 2013 року компанія активно розвиває проекти альтернативної енергетики, зокрема, зводить промислові сонячні електростанції.